Zabiegi odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo rozległy zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna czy dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala bardzo szybko i bezboleśnie przekazać skórze niezbędnych składników odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, zabieg polega na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Dzięki temu substancje odżywcze aktywne mogą być swobodnie i natychmiastowo dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowaDepilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda stałego usuwania nadmiernego owłosienia. Za pośrednictwem nowatorskiej technologii IPL zabiegjest natychmiastowy i całkowicie bezbolesny – zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

OdmładzanieStarzenie skóry następuje, kiedy pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych dochodzi do zmian w strukturze skóry. Stopniowo zanikają włókna kolagenu i elastyny, natomiast w tkankach zmniejsza się zawartość składników nawilżających. W skutek tego skóra traci sprężystość i jędrność, pojawiają się kolejne zmarszczki. Starzenia nie można całkowicie powstrzymać, niemniej jednak za sprawą odpowiednich zabiegów można w znacznym stopniu zahamować i zmniejszyć jego przebieg.

kwas hialuronowyKwas hialuronowy wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje między innymi o elastyczności skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom kwas pozwala utrzymać poprawny stopień nawilżenia . Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając przewóz substancji. Wraz z upływem czasu jego zawartość maleje, co w rezultacie prowadzi do pojawienia się zmarszczki. Proces ten można jednak skutecznie zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwałyPozwala podkreślić naturalne piękno twarzy. Podkreśla zalety urody i zakrywa mankamenty. Dzięki niemu nawet natychmiast po przebudzeniu buzia jest wyrazista a uroda delikatnie podkreślona. Zupełnie zastępuje powszedni makijaż. Bardzo dobry makijaż stały potrafi dostosować się barwą i wyrazem do urody tak, by stanowił jej idealne dopełnienie.

To tylko wybrane zabiegi jakie oferuje Wellderm, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzin strony wellderm.pl.