Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające nierzadko powodują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z bogatej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszym krokiem jaki należy wykonać jest bezpłatna konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać dokładną analizę kondycji i potrzeb skóry. Tylko tak można dobrać odpowiedni zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Dowiedz się więcej: link

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz zabiegu Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów jest też: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, regenerująca skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzające peelingi. Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną efektywność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo

Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeciPo skorzystaniu z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem, poznaniu lekarzy i nabraniu zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na trzeci etap – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz tutaj