Za pomocą którego środka sportowiec mógłby troszczyć się o swe stawy?

Mądry sportowiec powinien troszczyć się nie tylko o swoje tkanki mięśniowe, lecz także o stawy. Istnieje środek, jaki redukuje problemy z ruchomością kończyn. Jeżeli jesteś świadomym niebezpieczeństw sportowcem, powinieneś przeczytać ten tekst.
Wspomniany preparat to Nutrend Flexit Drink.

tatuaż na plecach

Autor: Andrew Lorien
Źródło: http://www.flickr.com
zakup

Autor: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Źródło: http://www.flickr.com
Zmniejsza on odczucie dyskomfortu oraz działa efektywnie dzięki znacznej zawartości tego typu składników jak: hydrolizat żelatyny, witaminy D, wapnia. Jest to preparat, który ma na celu poprawienie działania przegubów. Hydrolizat żelatyny dostarcza białek, które wpływają na wytwarzanie kolagenu. Glukozamina z kolei pozytywnie wpływa na ruchomość stawów. witamina D3 powiększa wchłanianie wapnia, który przedstawia kluczowy składnik kości. Magnez odpowiada za działanie tkanek mięśniowych oraz układu nerwowego. Preparat mógłby przydawać się każdego rodzaju sportowcom. Dzięki niemu można by pomniejszyć strzykanie w stawach, jakie ujawnia się wtedy, gdy jesteśmy zmęczeni.

nutrend flexit drink

Autor: Innalibra
Źródło: http://www.flickr.com
Zapobiegawczo preparat przyjmuje się raz dziennie – po dziesięć g, rano, na czczo. Przy podwyższonych obciążeniach i zaburzeniach tkanki łącznej, powinnyśmy przyjmować 20 g, rano, na czczo. Taki suplement diety to środek, jakiego obowiązkiem jest ochrona przegubów wystawionych na kontuzje w rezultacie intensywnego wysiłku fizycznego. Obecny jest on w kilku orzeźwiających smakach – wybrać można np.: banan, pomarańcza lub grapefruit. Preparat ten może być już używany od 6-go roku życia.

Jest on do kupienia w sklepach internetowych w cenie około 40 złotych za opakowanie 400g. Po otwarciu opakowania środek należy spożyć w ciągu 30 dni. Należy go składować w temperaturze pokojowej w obszarze niedostępnym dla dzieci.