Test na płodność – a więc, „przebadać się bez zależności od tego, jakiej jesteś płci”

Czy ty i twój partner czy partnerka, bardzo chcecie dzieci teraz, lub w najbardziej bliskiej przyszłości? A może już teraz staracie się o potomka od dłuższego okresu, i zauważyliście, iż wasze wspólne starania „wypalają na panewce”, w czasie gdy wasi znajomi starając się znacznie krócej o dziecko, już je mają, albo kobieta wewnątrz ich związku jest obecnie w ciąży? Jeśli tak, jeśli zamartwiacie się tym wszyściutkim, odczytajcie nasz tekst – przybliżymy Wam w nim pojedynczą z możliwych odpowiedzi na Wasze pytanka, na temacik tego „Jak” zorientować się, co bywa nie tak.

profilaktyka

Autor: Danijel James
Źródło: http://www.flickr.com
..
tabletki

Autor: whatleydude
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom problemik z nie zachodzeniem w ciążę, jest bardziej częstym problemem wewnątrz związkach, niż się może wydawać. Sporo Spośród Naszych osób z pewnością teraz myśli o tych głośnych sprawach na temat dziewczyn, które to są co chwilę w ciąży, dodatkowo nie posiadając przy okazji pieniążków oraz posiadając w domku bijącego je pijanego małżonka. No cóż, takich sytuacji jest sporo, lecz nie mniej istnieje właśnie par, które to starają się ze wszyściutkich sił o dziecko – jedyna różnica bywa taka, że żadna osoba na ten temat nazbyt dużo nie mówi. Jednak problem jest i należy sobie z nim poradzić. Jedną spośród opcji, którą dzisiaj się zajmiemy, a która to jest tak naprawdę samą podstawą, w okresie, kiedy nasza partnerka nie może zajść w ciążę, bywa test na płodność. Pewnie teraz rozmyślają Państwo, że tego typu testowi powinna się poddać kobieta – otóż nie, a właściwie nie do końca.

Testowi na płodność ma możliwość, a nawet powinna się poddać Para, czyli i kobieta, i mężczyzna, by wykluczyć wszelkiego rodzaju problemiki z obydwóch stron – znajomość jedynie stanu jednej stronki, nie pozwala Nigdy na pełny obraz tego rodzaju sytuacji.