Suplementy odchudzające – które stosować

Suplementy odchudzające są coraz bardziej popularne, aczkolwiek według dietetyków nic nie zastąpi odpowiedniej diety i ruchu. Jednakże wielu ludzi sięga po pigułki nie jedynie z chęci zrzucenia zbędnych kilogramów bez ogromnych wyrzeczeń, ale przede wszystkim, żeby wspomóc ciało w długotrwałej a także wieloetapowej kuracji odchudzającej.

W jaki sposób wybrać odpowiednie dla siebie suplementy diety na odchudzanie? Czym się pokierować? Ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy organizm jest inny zaś otyłość otyłości nie równa. Najodpowiedniej wybrać się do profesjonalisty, który po wywiadzie dopasuje nam najbardziej odpowiedni zestaw tabletek odchudzających. Można też poświęcić troszeczkę czasu i osobiście zebrać jak najsporzej danych na temat osiągalnych na rynku miksturach.

tableau - zdrowie

Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

Suplementy diety na odchudzanie dzielą się na 3 główne grupy, jakich funkcją jest hamowanie głodu, spalanie tłuszczu oraz ograniczanie wchłaniania tłuszczów (). Pigułki, których fundamentalnym celem będzie hamowanie głodu polecane są osobom, jakie nie mogą powstrzymać się od jedzenia, brak im silnej woli. Przyjęcie suplementów z tej grupy powoduje, że apetyt mamy mniejszy i będziemy odporniejsi na żywieniowe pokusy. Tabletki odchudzające hamujące łaknienie muszą mieć w składzie takie związki jak m.in. guarana, błonnik pokarmowy, wyciąg z fasoli zwykłej, chrom, tyrozyna. Przyjęcie tabletek odchudzających, jakich fundamentalnym zadaniem jest spalanie tłuszczu zgromadzonego w ciele jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi na co dzień nie unikających ruchu. Wysiłek fizyczny plus pigułki przyspieszające spalanie tłuszczu zawsze równa się stracie kilogramów. Wybór środków jest ogromny. Sprawdź nowość Power Slim.

Trzecia grupa to suplementy powstrzymujące absorpcję tłuszczów. Te rekomendowane są jednostkom, którym trudno jest tak zmienić nawyki żywieniowe i przejść na dietę, jak również rozpocząć intensywniej praktykować jakikolwiek sport. Tabletki te zawierają w składzie związki jakie ograniczają wchłanianie 1/3 przyjmowanych przez organizm tłuszczów. Nie mają efektów ubocznych, działają jedynie w obrębie układu pokarmowego.

Jeżeli osoba odchudzająca się poza tabletkami odchudzającymi przejdzie na lekkostrawną dietę oraz zacznie więcej się gimnastykować – ma duże szanse na zrzucenie zbędnych kilogramów. Popularne są także zioła takie jak np. pokrzywa indyjska odchudzanie za ich pomocą jest ogromnie często efektywne (pokrzywa indyjska w Green Power Slim).