Z jakich powodów dobrze jest dużo zdrowiej się odżywiać?

Chcemy odżywiać się relatywnie zdrowo, lecz przy tym w żadnym wypadku nie uskarżać się na standard własnego życia. W końcu są bardzo zdrowe potrawy, które jednak po prostu wprowadziłyby nas niemal w jadłowstręt. Mimo wszystko jesteśmy sytymi ludźmi, a więc w zasadzie nie zjemy chętnie tego co najzupełniej nam nie podpasuje. Można śmiało powiedzieć, iż na szczęście są takie potrawy, które chociaż zdrowe, pozytywne dla organizmu, to jednakowoż w żadnym wypadku nie powodują, że jedząc je będziemy nieomal płakali.

Pizza na wynos – sposób na głód

Impreza…godzina 16:00, jest właśnie początek weekendu, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na „domówkę” u znajomych, więc 2h czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 minut od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego lokum. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy 3. Przede wszystkim kąpiel może i depilacja, potem suszenie, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.