Popularne zabiegi modelujące dla dziewczyn

Obecnie większość pań korzysta z wizyt u kosmetyczki. Gabinety medycyny estetycznej również mają rozległą i ciekawą ofertę usług upiększających. Szkopułem, z jakim boryka się w dzisiejszych czasach mnóstwo kobiet, jest nieestetyczny cellulit, jaki najczęściej znajduje się na udach i pośladkach. Na szczęście istnieje multum zabiegów proponowanych poprzez gabinety kosmetyczne, które pozwolą nam raz na zawsze pozbyć się tego uciążliwego kłopotu.

cellulit

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Niesłychanie popularne są ultradźwięki na cellulit Zabieg ten charakteryzuje się doskonałą skutecznością oraz daje znacznie lepsze efekty, niż bańka chińska lub masaże. Osoby, które mają spory problem z cellulitem, z pewnością muszą zdecydować się naturalnie na ultradźwięki. Ultradźwięki docierają aż do tkanki podskórnej, dzięki czemu skutecznie rozbijają uzbieraną tkankę tłuszczową, wobec tego za ich pomocą można usunąć nawet niezmiernie zaawansowany cellulit. Następnym słynnym zabiegiem jest powiększanie biustu tkanką tłuszczową. Zabieg ten jest bezapelacyjnie bezpieczny, bo stosuje się w nim własny tłuszcz pacjentki. Tłuszcz jest brany z innych miejsc ciała, przykładowo z brzucha bądź ud, wskutek tego dodatkową wartością jest odchudzenie wybranych partii ciała. Powiększanie biustu tkanką tłuszczową daje śliczne, naturalne efekty, poza tym zabieg odbywa się bez użycia skalpela. Groźba powikłań czy wystąpienia rezultatów ubocznych jest więc minimalne.

zabiegi na ciało

Źródło: pixabay

Też plastyka brzucha cieszy się niemałą renomą wśród pań. Plastyka brzucha zezwala na pozbycie się zbędnego tłuszczu, i także fałd skóry, jakie pozostały po utracie nadzwyczaj sporej ilości kilogramów czy też po ciąży. Zabieg zezwala na skuteczne zredukowanie tkanki tłuszczowej i naciągnięcie skóry, co perfekcyjnie wpłynie na reformę wyglądu brzucha oraz talii. Zabieg ten trwa od 3 do 5 godzin, zaś rekonwalescencja po zabiegu blisko 14 dni. Bezpośrednio po zabiegu zdołają występować bóle oraz obrzęki, wobec tego wypada zachować szczególną ostrożność.