Pizza na wynos – sposób na głód

Impreza…godzina 16:00, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, więc 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 minut od momentu wykąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 minut, ale jakieś razy 3. Najpierw kąpiel może i golenie, później suszenie włosów, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
Po drodze do celu zarówno kobieta jak i facet muszą zajrzeć do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami wejść nie wypada. Przy ladzie wszystkie chwyty dozwolone: piwo, wódka, koniak, likier, whiskey, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś nieść i nie czuć się głupio, gdy nasz znajomy spojrzy przez judasza, aby sprawdzić kogo niesie i z czym.
Dochodzi godzina 18 wciskamy dzwonek do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 minutach i tak nic nie kojarzymy) no i pierwsze koty za płoty, zabawę czas zacząć.

I taki właśnie zarys panuje w przypadku większości, nic w tym opisie nowego nie znajdziemy, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed imprezą. Dowiemy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na 100%. Dobra impreza to wesołe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz pyszne potrawy. Z tymi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to facet i trzeba postawić wtedy na jedzenie spoza jego mieszkania. Tutaj na przeciw wychodzi pizza i zamówienia na dowóz!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najbardziej udane spotkanie z przyjaciółmi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie zwlekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie wyprzedził!

I tak na przykład dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Osoby z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Osoby z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a mieszkańcy miasta Wrocław mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.