Panowie też muszą o siebie dbać

Jakoś tak się złożyło, że to kobiety powinny dbać o swoją sylwetkę, to one powinny pokazywać płaskie brzuchy i zgrabne nogi. Jednocześnie faceci byli w tej dziedzinie przesunięci na osobny tor, a przynajmniej nie przykłada się aż tak wielkiej uwagi do tego, jak wyglądają i w jaki sposób się odżywiają. Na szczęście mężczyźni sami coraz częściej odczuwają się do tego, by zadbać o siebie, tak żeby nazbyt swoim ciałem nie odstawać od tego, co ukazują ich partnerki.

bieżnia

Autor: Maryland Green Registry
Źródło: http://www.flickr.com
Główne zasady są takie sameKiedy jakiś facet, pragnie zadbać o swoją sylwetkę i jednocześnie również o zdrowie, to z pewnością w pierwszej kolejności powinien rzetelnie przypatrzyć się swojej diecie. Prawdę powiedziawszy w sporej mierze jest ona podobna do tego, co tłumaczy się kobietom, a więc mężczyźni powinni zmniejszyć ilość pochłanianych dań, które zrobione są na tłuszczu, a zamiast tego jeść dania przygotowane na parze, czerwone mięso idealnie zamienić drobiem oraz rybami. No i rzecz jasna w przypadku panów też dobrze jest odpuścić z alkoholu. W dodatku spożywanie warzyw, owoców, i różnego rodzaju jogurtów również nie zaszkodzi oraz musi być dołączone do diety dla mężczyzn (więcej tutaj).

Motywacja jest niezwykle ważnaWiadomo nie od dzisiaj, że jeżeli rozpoczynamy odchudzanie, to warto zawiadomić o tym konkretnym fakcie jak najznaczniejszą ilość osób, bo wówczas będziemy mieli jeszcze znaczniejszą motywację, aby dosięgnąć założony moment. Nie mniej odchudzanie oraz dbanie o kondycję będzie dużo przyjemniejsze, jeśli podejmiemy się ćwiczyć we dwoje (tu pomysły: ćwiczenia dla par na stronie potrafiszschudnac.pl). Rzecz jasna sporo osób powie, iż najprzyjemniejszy sposób na trenowanie w dwójkę, to seks w czasie którego przecież zużywa się multum kalorii. Nie mniej trening we dwoje może też odbywać się na wspólnym bieganiu, pływaniu czy jeździe na rowerze. Takie motywujące ćwiczenia są o tyle wspaniałe, że nie tylko mają możliwość nas jeszcze mocniej do siebie zbliżyć, ale także będą nas zachęcały do większego wysiłku i do systematycznej aktywności fizycznej.

Panowie też muszą o siebie dbać
Na kobiety została nałożona naprawdę spora troska o własne ciało, panom przez długi czas udawało się tego narzucenia ominąć, jednak na szczęście powoli rozpoczyna się to odmieniać. W końcu jeżeli chcą mieć oni atrakcyjne partnerki, to z pewnością powinni dołożyć sporych starań, żeby prezentować się przy nich tak samo niesamowicie. W przeciwnym razie ma możliwość się okazać, iż kobiety wyszukają sobie nowy, lepszy oraz bardziej zgrabny typ partnera.