Jak sobie poradzić z czasem jesienno-zimowym, kiedy smutek nas zdominował? Jest interesujący sposób

Światłoterapia to niezwykle efektywna i naturalna metoda walki z oznakami sezonowej depresji. Czasami pomaga także w napięciu przedmięsiączkowym, kobietom z depresją poporodową lub ze zmianami strefy czasu. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, aż 85 procent przypadków potwierdza jej korzyść. Wielu pacjentów wraca do zdrowia w krótkim czasie bez przymusu zażywania związków chemicznych.

uśmiech na twarzy

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Lampy do światłoterapii są niezwykle osławione w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ich znajomość pojawia się również w Europie Zachodniej, szczególnie w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Faktem jest że, są dość często używane w krajach skandynawskich, gdzie aura czasem nie rozpieszcza. Także i w naszym kraju zainteresowanie światłoterapią rośnie, lecz wciąż niewiele osób jest świadomych, iż jedną z najważniejszych czynników słabego samopoczucia jest właśnie niedobór promieni świetlnych – najlepsza oferta tutaj.

w tym samym czasie wielu naszych specjalistówwciąż jeszcze nieco słabo rozpoznaje objawy depresji sezonowej. od czasu do czasu więc takie oznaki są łatwe do „wyleczenia”, ale oczywiście wymagają czasu i regularnego stosowania tego rodzaju lamp.

Nie ma chyba nic przyjemniejszego od takiego światła zimową pora. Ludzie zaś często się faszerują wieloma lekami mając nadzieję, że będzie to skuteczne. Żadne lekarstwo jednak nie zagwarantuje tego, co można zaoferować lampa do terapii światłem. Można sobie poprawić samopoczucie zimą, gdy ciemno na dworze, a do wiosny daleko. Dzięki temu nasze samopoczucie poprawi się pod każdym względem. Nie dość, że będziemy mieć większą motywację do życia to także poprawie ulegnie nasza kondycja w pozostałych sferach. kiedy mamy okresy, że nic nam się nie chce to dzięki lampy do światłoterapii, uzyskamy wspaniałe zasoby energii.

tego typu lampa to trochę jakby taka ładowarka naszych baterii. w momencie gdy baterie nie posiadają zasilania słabną, aż w końcu się kończą. Podobnie z nami, kiedy nie mamy dostępu do światła stajemy się osłabieni i bardziej znudzeni wszystkim. z kolei dzięki wspomnianemu naładowaniu mamy szansę odżyć na nowo i to w czasie, kiedy trudno się zebrać w sobie. Jeśli więc dokucza nam coś podobnego do oznak sezonowej depresji wypróbujmy taką lampę, by zdobyć nową energię do działania – więcej informacji.