Doskonały towar renomowanej firmy dla niemowlaków o wrażliwym układzie pokarmowym

Niemowlęta mają delikatny i jeszcze nie w pełni dojrzały układ pokarmowy. Z tego też powodu często mają miejsce takie przypadłości jak choćby wzdęcia, ulewania lub zaparcia.

dermatolog

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety dotyczy to maluchów, które są karmione tak piersią, jak i mlekiem modyfikowanym.
Jeżeli dziecko jest już żywione za pomocą tego typu właśnie mleka, bardzo istotne jest to, aby zapewnić jemu odpowiednią dietę. Na szczęście na rynku jest produkt, który był stworzony z myślą o niemowlętach, które posiadają wrażliwy układ pokarmowy. Jest to mleko modyfikowane pod nazwą Bebilon Comfort 1. Produkt ten, podobnie zresztą jak inne towary producenta Babilon, posiada składnik o nazwie Immunolofortis. Jest to posiadająca patent mieszanka fruktooligosacharydów i galaktooligosacharydów, która w naturalny sposób może wzmocnić układ odpornościowy niemowlęcia, co zostało potwierdzone podczas badań klinicznych. Ponadto mleko modyfikowane Bebilon Comfort 1 zawiera także element pod nazwą Lcpufa, zatem wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Są one niezwykle ważne do prawidłowego rozwoju wzroku i mózgu noworodka.
Należałoby również dodać, że producent mleka Bebilon Comfort 1 jest niekwestionowanym faworytem, jeśli chodzi o produkcję pokarmów dla najmłodszych. Jako część bardzo dużego koncernu, wytwarza także żywność dla dzieci czy osób dorosłych, które potrzebują specjalnej żywności. Wartość odżywcza takiego mleka to 275/66 kcal/ml. Produkt zawiera kwasy wielonienasycone, węglowodany, witaminy m.in. C, E czy też K. Ma także takie składniki jak m.in.

tiamina, kwas foliowy, sód czy kwas pantotenowy i wapń. Koszt tego mleka to ok. 30 zł za opakowanie o wadze 400 g. Jest przeznaczone dla niemowląt, więc mogłyby je spożywać już od dnia narodzenia.