Cenione produkty Bepanthen

kremy marki Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią oraz przyspieszają proces regeneracji skóry. Chwilę po nałożeniu kosmetyku Bepanthen na skórę, dekspantenol wnika w jej głąb, oddziałując na wszystkie warstwy, jednocześnie formuła kosmetyków Bepanthen pozwala skórze oddychać. Kremy Bepanthen mogą być stosowane u osób dorosłych oraz dzieci.

Dowiedz się jakie z nich warto używać.
Wspomniany dekspantenol, który stosowany jest w produktach Bepanthen krem, odsyłam do tej strony czyli prowitamina B5 jest znana z właściwości nawilżających oraz odżywczych, a ponadto stymuluje wytwarzanie lipidów niezbędnych aby skóra funkcjonowała prawidłowo. Dużą popularnością cieszą się kremy Bepanthen, które mogą być stosowane u małych dzieci. Jednym z nich jest Bepanthen Baby – na odparzenia dla niemowląt. Maść Bepanthen Baby wspomaga naturalne procesy regeneracyjne, odżywia i chroni skórę dziecka przed odparzeniami pieluszkowymi. Jest prosta w nakładaniu oraz usuwaniu. Dzięki przezroczystej i lekkiej konsystencji, Bepanthen Baby pielęgnuje skórę, równocześnie pozwalając jej oddychać. Zawiera prowitaminę B5, która odpowiada za przyspieszenie procesu naturalnej regeneracji skóry i wzmacnia jej barierę ochronną. Do produkcji tego kremu nie stosuje się tlenku cynku, który może zaburzać naturalną mikroflorę skóry. Wszystko to sprawia, że jest to produkt idealny dla wrażliwej skóry maluszka.
Ogromnym uznaniem cieszy się również Bepanthen Derm Krem – jest to emolient o podwójnym działaniu, jaki może być stosowany od urodzenia, zapewniający optymalne nawilżenie skóry oraz pobudzający naturalne mechanizmy regeneracyjne. Bepanthen Derm Krem ma postać emulsji typu olej w wodzie z zawartością 10% lipidów. Lekka konsystencja produktu sprawia, że niezwykle szybko się wchłania. Systematyczne stosowanie kremu Bepanthen Derm Krem powoduje właściwe nawilżenie skóry, a ponadto działa łagodząco – niweluje uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry, jakie może być związane z nadmiernym wysuszeniem. W ofercie marki Bepanthen znaleźć można także wyrób medyczny o wielokierunkowym działaniu – Bepanthen Sensiderm. Produkt łagodzi świąd oraz zaczerwienienie towarzyszące stanom chorobowym skóry, w przypadkach takich jak atopowe zapalenie skóry, egzema, skórne reakcje alergiczne i suchość skóry. Ponadto zapewnia optymalne nawilżenie skóry i pobudza naturalne mechanizmy nawadniania skóry, równocześnie zapewnia warunki do naturalnego procesu regeneracji skóry poprzez obecność dekspantenolu.
bepanthen krem

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Marka Bepanthen używa tylko bezpiecznych składników.

W składzie kremów Bepanthen nie znajdziemy konserwantów, barwników, substancji zapachowych i innych potencjalnie szkodliwych czynników, jakie mogłyby zaszkodzić skórze, a nawet zdrowiu. Wszystko to sprawia, iż maści Bepanthen są idealne do stosowania codziennego na suchą, skłonną do podrażnień skórę. Szeroki wybór kremów marki Bepanthen zapewni internetowa apteka – bardzo pomocna strona.