Blog piłkarski z klasą

piłka nożna

Autor: ;/
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Dlatego powstała witryna Footballblog.pl.

To najlepsze złączenie bloga wraz z serwisem mówiącym o sporcie. Świeże opinie, refleksje po rozegranych meczach, wyniki na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy rozegranych spotkań.

Ligi zagraniczne, Ekstraklasa, reprezentacja Polski. Ciekawie przygotowane informacje, porady eksperta, skróty filmowe z najlepszymi fragmentami meczów. Bramki Ekstraklasy, bramki z lig zagranicznych i meczów międzynarodowych, a także filmy ze świetnymi oraz zabawnymi golami.

W portalu jest też miejsce na historię futbolu oraz historię piłki w naszym kraju. Ci bardziej dociekliwi znajdą informacje o różnych odmianach piłki nożnej, instytucjach piłkarskich. Poznają futbolowe historie i życiorysy najgenialniejszych graczy na świecie.

Serwis komentuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz europejskie puchary. Użytkownicy znajdą tu także informacje o FIFA, UEFA, PZPN oraz innych instytucjach zajmujących się piłką nożną z całego globu. Blog to także przepisy gry w piłkę nożną, amatorskie kopanie w gałę i piłkarski słownik. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy najpiękniejsze oraz pełne seksu WAGs, to znaczy żony, narzeczone piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat mocno powiązany z piłką nożną.

W cyklach FootballBloga można spotkać na przykład „Opowieści Króla Kibiców”, czyli niesamowitego Andrzeja „Bobo” Bobowskiego. Blog stara się bić o lepszą piłkę nożną – dlatego twórcy uruchomili kilka akcji, np. „Kamery na boiska!” czy „Dobra strona kibola”. Każdy polski klub Ekstraklasy ma swoją stronę z informacjami i ciekawostkami.

Blog to też swoboda komentarzy i myśli. Każdy internauta może tutaj napisać swój własny tekst lub skomentować publikację innego użytkownika. Można też wziąć udział w którejś z licznych sond i ankiet, których nie brakuje na tym blogu. Autorzy kibicują rzecz jasna reprezentacji Polski, ale nie kryją sympatii do wszystkich reprezentacji oraz drużyn.

Priorytetem bloga jest popularyzacja swobodnego i nieskrępowanego kibicowania, myślenia o piłce nożnej. Twórcy piętnuje wszystkie przejawy chamstwa na stadionach i boiskach, ksenofobię i nietolerancję.

„Piłka jest okrągła… więc o piłce piszemy na okrągło.”